Gezamenlijke website van de parochies H. Agnes en H. Jozef, beide gevestigd in de Sint-Agneskerk, centrum voor de traditionele Latijnse liturgie


20 oktober 2012

Ernstige hinder in bereikbaarheid Agneskerk (update)

Zondag 21 oktober a.s. vindt de marathon van Amsterdam plaats. Het parcours loopt langs onze kerk over de Amstelveenseweg. De bereikbaarheid van de kerk is die dag dan ook bijzonder lastig. Ook het openbaar vervoer wordt namelijk voor een deel stilgelegd.

Met de auto blijft de kerk bereikbaar vanaf de Cornelis Lelylaan en de Overtoom via de A10-West (S106).

Tramlijn 16 rijdt die dag, met extra hoge frequentie, alleen tussen Haarlemmermeerstation en Centraal Station, via de Cornelis Krusemanstraat, De Lairessestraat, Concertgebouwplein, Van Baerlestraat, 1e Constantijn Huijgensstraat, Overtoom, Leidseplein, Kleine-Gartmanplantsoen, Weteringschans, Weteringcircuit en Vijzelstraat.