26 juni 2021

Informatiebulletin voor de maand juli is verschenen

Het Informatiebulletin is een gezamenlijke uitgave van de parochies H. Agnes en H. Jozef, gevestigd in de Sint-Agneskerk, centrum voor de traditionele Latijnse liturgie. In het zojuist uitgekomen zomernummer voor de maand juli aandacht voor de maand van het Kostbaar Bloed, definitief een tweede zondagsmis in onze kerk, het eerste deel van een artikel over het doopsel voor kinderen, de tweemaandelijkse bijeenkomst van het Legioen Kleine Zielen en de devotie van de eerste zaterdag aan het Onbevlekt Hart van Maria. Ook deze maand ontbreekt de kalender uiteraard niet.

Het bulletin is op deze site te vinden onder het tabblad 'Informatiebulletin juli' of klik op onderstaande afbeelding. Ook bestaat de mogelijkheid om het blad elke maand gratis en in kleur per e-mail (klik hier) te ontvangen.

Klik op het symbool in de rechterbovenhoek van onderstaande afbeelding voor een vergrote weergave en om te kunnen bladeren.