3 januari 2023

Informatiebulletin voor de maand januari 2023 is verschenen

Het Informatiebulletin is een gezamenlijke uitgave van de parochies H. Agnes en H. Jozef, gevestigd in de Sint-Agneskerk, centrum voor de traditionele Latijnse liturgie. In het zojuist verschenen januarinummer leest u over de bidweek tot hereniging van de Kerk, die van 18 tot en met 25 januari wordt gehouden, bijeenkomsten van de heilige Liga en het Legioen Kleine Zielen, de wijding van het Driekoningenwijwater en de toewijding van het huisgezin aan de heilige Familie. Verder aandacht voor overleden parochiaan mevrouw B.E. Mac Nac en het feest van onze kerkpatrones, Sint Agnes.

Het bulletin is op deze site te vinden onder het tabblad 'Informatiebulletin januari' of klik op onderstaande afbeelding. Ook bestaat de mogelijkheid om het blad elke maand gratis en in kleur per e-mail (klik hier) te ontvangen.

Klik op het symbool in de rechterbovenhoek van onderstaande afbeelding voor een vergrote weergave en om te kunnen bladeren.