30 juni 2023

Informatiebulletin voor de maand juli is verschenen

Het Informatiebulletin is een gezamenlijke uitgave van de parochies H. Agnes en H. Jozef, gevestigd in de Sint-Agneskerk, centrum voor de traditionele Latijnse liturgie. In de editie voor de maand juli leest u over de maand van het kostbaar Bloed van onze Heer Jezus Christus, een verslag van het eerste jeugdkamp voor jongens en van hoog bezoek uit Portugal aan onze kerk. Daarnaast is er aandacht voor de conferentie van het Legioen Kleine Zielen en de ervaring van een FSSP-priester met huwelijkscrisissen in de pastorale praktijk.

Het bulletin is op deze site te vinden onder het tabblad 'Informatiebulletin juli' of klik op onderstaande afbeelding. Ook bestaat de mogelijkheid om het blad elke maand gratis en in kleur per e-mail (klik hier) te ontvangen.

Klik op het symbool in de rechterbovenhoek van onderstaande afbeelding voor een vergrote weergave en om te kunnen bladeren.