2 juni 2020

Informatiebulletin voor de maand juni is verschenen

Het Informatiebulletin is een gezamenlijke uitgave van de parochies H. Agnes en H. Jozef, gevestigd in de Sint-Agneskerk, centrum voor de traditionele Latijnse liturgie. De editie van de maand juni is nu verschenen. Daarin uitgebreid aandacht voor de heropening van onze kerk voor openbare liturgie, en de beperkingen die daar nog altijd mee gepaard gaan. Maar ook aandacht voor de Sacramentsdag en de restauratie van de oostelijke dakdelen van de kerk.

Het bulletin is op deze site te vinden onder het tabblad 'Informatiebulletin juni' of klik op onderstaande afbeelding. Ook bestaat de mogelijkheid om het blad elke maand gratis en in kleur per e-mail (klik hier) te ontvangen.

Klik op het symbool in de rechterbovenhoek van onderstaande afbeelding voor een vergrote weergave en om te kunnen bladeren.