28 februari 2023

Informatiebulletin voor de maand maart 2023 is verschenen

Het Informatiebulletin is een gezamenlijke uitgave van de parochies H. Agnes en H. Jozef, gevestigd in de Sint-Agneskerk, centrum voor de traditionele Latijnse liturgie. Pas verschenen is de uitgave voor de maand maart. Daarin aandacht voor de bijeenkomsten van het Legioen Kleine Zielen en van de Heilige Liga, voor de heilige Jozef, patroon van onze parochie en voor de vastenactie die dit jaar wordt gehouden voor de slachtoffers van de aardbeving in Turkije en Syrië.

Het bulletin is op deze site te vinden onder het tabblad 'Informatiebulletin maart' of klik op onderstaande afbeelding. Ook bestaat de mogelijkheid om het blad elke maand gratis en in kleur per e-mail (klik hier) te ontvangen.

Klik op het symbool in de rechterbovenhoek van onderstaande afbeelding voor een vergrote weergave en om te kunnen bladeren.