6 mei 2023

Begrafenis mevrouw Heleen Keller (73) op woensdag 10 mei te Utrecht

De begrafenis van mevrouw Helena Maria Nicolasina (Heleen) Keller, die vrijdag 28 april jl. geheel onverwacht op 73-jarige leeftijd is overleden, zal plaatsvinden op woensdag 10 mei op begraafplaats Sint Barbara, Prinsesselaan 2 te Utrecht.

Tussen 13.00 en 14.00 uur is er gelegenheid om afscheid te nemen in de kapel van de begraafplaats. Om 14.00 uur begint de heilige Mis (novus ordo) met aansluitend de teraardebestelling. Na afloop is er gelegenheid tot condoleance in de ontvangstruimte van de begraafplaats.

De Mis kan ook online (www.arvideo.nl/heleen) worden bekeken (wachtwoord: hk).

Op zaterdag 13 mei om 11.00 uur zal een gezongen heilige Requimmis voor haar zielenrust worden opgedragen in onze kerk met aansluitend absoute aan de katafalk.