2 maart 2024

Informatiebulletin voor de maand maart is verschenen

Het Informatiebulletin is een uitgave van de parochie van de heilige Jozef in de Sint-Agneskerk te Amsterdam. De editie voor de maand maart, de maand die is toegewijd aan de heilige Jozef, patroon van de heilige Kerk en van onze parochie, is verschenen. Daarin aandacht voor de de zorg van Sint Jozef die ons dagelijks omringt, de vastenactie voor christelijke meisjes in Pakistan, thuisonderwijs, de Pinksterbedevaart Parijs-Chartres en nog veel meer.

Het Informatiebulletin is op deze site te vinden onder het tabblad 'Informatiebulletin maart' of klik op onderstaande afbeelding. Ook bestaat de mogelijkheid om het blad elke maand gratis en in kleur per e-mail (klik hier) te ontvangen.

Klik op het symbool in de rechterbovenhoek van onderstaande afbeelding voor een vergrote weergave en om te kunnen bladeren.