Gezamenlijke website van de parochies H. Agnes en H. Jozef, beide gevestigd in de Sint-Agneskerk, centrum voor de traditionele Latijnse liturgie

Vandaag in de Agneskerk

De kalender is bijgewerkt tot en met 30 april 2020, onder voorbehoud van wijzigingen.

Alle openbare liturgische plechtigheden tot en met 31 mei 2020 zijn afgelast

Onze kerk is dagelijks (zondag tot en met zaterdag) geopend tussen 10.00 en 11.00 uur voor persoonlijk gebed of biecht.
De kerk wordt stipt om 11.00 uur gesloten. De pastorie is niet toegankelijk, ook niet voor toiletbezoek.
Houdt u óók in het kerkgebouw en op het kerkplein aan de voorgeschreven regels voor hygiëne en veiligheid.

Bidt dagelijks de Rozenkrans en voedt uw ziel met de geestelijke communie!
Moge God Zijn barmhartige Almacht tonen en Zijn rijke erbarming over ons uitstorten.
Mogen wij ons waardig maken om die te ontvangen.


De live-uitzending van vrijdag (15.00 uur) kunt u hier rechtstreeks volgen of terugkijken.

24 juli 2009

Welkom op de nieuwe website van de
Sint-Agneskerk te Amsterdam /
Welcome @ the new website for the church of
Saint Agnes in Amsterdam

We presenteren u een nieuwe website met informatie over en uit de parochiekerk van de H. Agnes aan de Amstelveenseweg te Amsterdam. In deze kolom treft u steeds de meest recente berichten. Aan de rechterkant treft u een indeling van deze site, waaronder alle berichten gerubriceerd zijn terug te vinden. Ook vindt u daar links naar andere websites, een overzicht van de heiligenkalender en van de zon- en feestdagen (volgens het Missaal van 1962) en een volledige agenda met de Mistijden en de tijden van andere liturgische vieringen e.d.

Deze website zal regelmatig worden bijgewerkt. Als aardigheidje treft u wekelijks een toepasselijk, aardig, mooi, of anderszins bijzonder filmpje van YouTube aan. Wij hopen dat u met enige regelmaat uw weg naar deze site (en naar de Agneskerk!) weet te vinden.

Gewijzigd e-mailadres
Wilt u reageren? Stuur dan uw bericht naar ons
nieuwe e-mailadres: info@agneskerk.org


We present to you a new website with information from and about the church of Saint Agnes in Amsterdam. On the left side you will find the most recent messages. On the right side alle messages can be found under different labels. There are also links to other interesting websites, a calendar of saints and of the Sundays and feasts (according to the Missal of 1962), a schedule of Mass times etc.

Please pay this website a regular visit (and our church too!); it will frequently be updated. Every week you'll find another entry from YouTube. Don't miss it!

Change of mail address
Your feedback is welcome at our new mail address:
info@agneskerk.org