2 augustus 2023

Informatiebulletin voor de maand augustus is verschenen

Het Informatiebulletin is een gezamenlijke uitgave van de parochies H. Agnes en H. Jozef, gevestigd in de Sint-Agneskerk, centrum voor de traditionele Latijnse liturgie. In de editie voor de maand augustus wordt vooruitgeblikt op de viering van het hoogfeest van Maria Tenhemelopneming (dinsdag 15 augustus) in onze kerk. Ook treft u het vervolg aan van de ervaring van een FSSP-priester met huwelijkscrisissen in de pastorale praktijk.

Het bulletin is op deze site te vinden onder het tabblad 'Informatiebulletin augustus' of klik op onderstaande afbeelding. Ook bestaat de mogelijkheid om het blad elke maand gratis en in kleur per e-mail (klik hier) te ontvangen.

Klik op het symbool in de rechterbovenhoek van onderstaande afbeelding voor een vergrote weergave en om te kunnen bladeren.